آخرین اخبار از امام قرضاوی

11 اکتبر

امام يوسف قرضاوي تازه ترین اخبار از امام یوسف قرضاوی (حفظه الله) حاکی از آن است که عده ی کثیری از علمای پاکستان با امضای طوماری  از موضع امام در قبال تشیع و ایران حمایت کردند (منبع خبر: سنی نیوز )  هم چنین روزنامه ی سعودی «الجزیره» نیز در تایید اظهارات شیخ یوسف قرضاوی بیانیه ای صادر کرده و خبر اقدام ایران برای فتنه انگیزی در کشورهای سنی نشین را تایید کرد (منبع خبر : شیعه آنلاین به نقل از ایرنا

خبر شیعه شدن پسر امام نیز هم توسط خود پسرشان وهم توسط رهبر شیعیان مصر رد شد تا بار دیگر مهر تاییدی باشد بر اثبات یاوه گویی های شیعه یان و معاندانی که این اخبار کذب را نشر دادند و خبرسازی های دروغ آنان و خبرگزاری های دروغ پردازشان که نشان از روحیه ی بی تقوایی و خدا نترسی آنان دارد .لازم به ذکر است که پسر قرضاوی به خاطر نشر اکاذیب قصد شکایت از کذابان را داشت که از این عمل منصرف شده است . در این جا فقط روسیاهی و ننگ برای آنانی است که این اکاذیب را ساخته و منتشر کردند و جالب این جاست که قریب به تمام وب سایت های شیعی این خبر را با آب و تابی وصف نشدنی و با تحلیل هایی حق به جانب نقل کرده بودند که اکنون به آن ها توصیه می کنیم برای کم شدن این فضاحت و این ننگ بر دامان وب سایت های خود این خبر را از وب سایت خود حذف کنند شاید از مقدار گناهشان در نشر اکادیب در آخرت و از مقدا رو سیاهی شان در این دنیا بکاهند . (منبع خبر : شیعه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس و سنی نیوز) هم چنین شیخ یوسف قرضاوی در نامه ای به احمد كمال ابوالمجد كه او را عامل تفرقه در جهان خوانده بود، نوشت: آيا مي‌داني در ايران نام كسي كه عمر يا عثمان باشد، كشته مي‌شود؟ آيا مي‌داني اقليت‌هاي ديني در ايران مورد هجوم دولت هستند؟ قرضاوي همچنين در اين نامه به شدت به علامه فضل‌الله حمله كرده و ناآرامي‌هاي عراق را نتيجه جنگ مذهبي و تبليغ شيعه در عراق دانسته است. بنا بر اين گزارش، قرضاوي درگيري‌هاي فلسطين را هم نتيجه تبليغ شيعه در آنجا مي‌داند و مي‌افزايد: شيعيان ايران از برخي سران فلسطين در حمله به ديگر گروه‌ها حمايت مي‌كنند و اين گناهي نابخشودني است. (منبع خبر : خبرگزاری تابناک به نقل از روزنامه السیاسیه چاپ کویت)

ایشان در این نامه متذکر شدند که ایران می کوشد با ترویج اندیشه تشیع با جوامع سنی بجنگد . به گزارش روزنامه الوطن چاپ کویت ایشان در ادامه این نامه چنین می فرمایند : « در پس ماجرا گسترش تشيع دولتي وجود دارد كه اهداف استراتژيكي را در نظر دارد و مي كوشد تا از دين و مذهب براي گسترش قدرتش استفاده كند به گونه اي كه از اقليت هايي كه در طول سال ها تشكيل شده اند به عنوان پايگاه هاي فعالي براي تيره كردن روابط ايران و اعراب و خدمت به منابع استراتژيك خود يعني ايران استفاده مي كند.  » (منبع خبر : شیعه آنلاین به نقل از رجا نیوز)

تارنمای ناجی کرد ضمن حمایت صریح و همه جانبه ی خود از مواضع امام یوسف قرضاوی خطاب به تمام کسانی که قصد دارند چهره ی این عالم بزرگ اهل سنت را مخدوش جلوه دهند توصیه می کند که از تلاش واهی خود دست بر دارند و از این اعمال صرف نظر کنند ، چون کاری بیهوده و عبث می باشد که الله تعالی در کتاب خود می فرماید « إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا » و هشدار موکد می دهد که از فتنه انگیزی در کشورهای سنی نشین و هم چنین مناطق سنی نشین ایران خودداری کنند چون بارقه های درگیری را افزایش داده و موجب تنش مابین شیعه و سنی در ایران و در کشورهای دیگر خواهد شد .

هرچه می خواهد دل تنگت بگو

Advertisements

بدون پاسخ to “آخرین اخبار از امام قرضاوی”

 1. یه احمقی که به این سایت آمده است اکتبر 11, 2008 در 8:36 ب.ظ. #

  تعجب آوره که شما به اصتلاح مسلمان چگونهاست که شیعیان(ایران) را بزرگترین دشمن خود می دانید اما آمریکا و اسرائیل را دوست و هم پیمان خود می دانید و از دینی(وهابیت) همایت می کنید که به وسیله یک جاسوس انگلیسی ژایه گذاری شده است.

 2. پارسه اکتبر 12, 2008 در 1:10 ق.ظ. #

  من فقط اول وبلاگنو خوندم ولی چیزی جز یه مشت اراجیف و یاوه گوئی چیزی ندیدم من با اینکه خودم نژادم کرده اما از این تعصب کورکورانه و حسی وطن فروشی شما متاسفم که بگم کردم ولی بدونید ایران همیشه ایران بوده و ایران خواهد بود و ادمای کوچیکی مثل شما هم همیشه روسیاه تاریخ خواهید موند.
  ناموفق باشید

 3. شیعه کوچولو : علمای بی نام و نشان پاکستا اکتبر 12, 2008 در 11:17 ق.ظ. #

  به قول یک مثل قدیمی :
  دروغ که از دور می آید . یک پایش می لنگد !

  بنا به نوشته این مقاله . تعداد زیادی از علمای پاکستانی . از قرضاوی حامی صدام ملعون . حمایت کرده اند !!!

  ممکن است که نام این تعداد زیاد را هم در اینجا بنویسید تا خلایق بدانند که اینها چه کسانی هستند ؟!

  تا آنجا که ازموده ایم . هر وقت یک وهابی کثیف در جایی سکونت داشته باشد .
  خودش را عالم دین . اسلام واقعی . تنها دین شناس همه اعصار و سایر اراجیفی که جز از مغز بوگندوی این خبیثان که برگرفته از مصرف مواد توهم زاست و از کس دیگری برنمی اید . معرفی می کند !!!

  ضمنا» اولین کلام این نابکاران در مخالفت با شیعه . مثل همیشه . با سخنان رسول خدا منافات دارد که فرموده اند .

  علی و شیعته . هم الفائزون یوم القیامه = علی و پیروان او . رستگاران روز واپسینند !

  خود حدیث و یکی از منابع این حدیث از کتب اهل سنت که در سایت دولت سعودی هم نیز وجود دارد !!!

  رسول الله ( ص ) : علی و شیعته ، هم الفائزون( = ناجون ) یوم القیامه:):)
  The Messenger of Allah (PBUH&HP) said : » The Shia of Ali are the real victorious in the day of resurrection/rising »

  قرآن : وما كان لمؤمن ولا مؤمنة إذا قضى الله ورسوله أمراً أن يكون لهم الخيرة من أمرهم ومن يعص الله ورسوله فقد ضل ضلالاً مبيناً

  http://www.ansaralhojah.com/alrad/ma9dar-sounia.htm
  :::::::: مصدر سنی : علی و شیعته هم الفائزون یوم القیامه

  تف به این گروه دغل باز . نوکر دلارهای نفتی سعود آل یهود باد !!!

 4. شیعه کوچولو : به دوست عزیزی که گفته اند اکتبر 12, 2008 در 11:22 ق.ظ. #

  در جواب آن دوست عزیزی که پرسیده اند که چرا اینان با تشیع و دولت ایران مخالفند . عرض میکنیم که ای برادر ساده دل

  این شیعه و دولت ایران بود که کاری کرد که رویای نیل تا فرات اسرائیل . به خاکستر تبدیل شد و تازه در همان کشور اشغالی فلسطین هم . از ترس به دور خود دیوار کشیده است !!!

  و البته همه میدانند که چه کسی فلسطین را به صهیونیسم فروخت و چه کسانی به کمپ دیوید رفتند و ……………… !!!

  اکنون تو از این مزدوران و اربابان این مزدوران انتظار داری که در وصف شیعه و ایران . سخنسرایی کنند و داد مهر و محبت نسبت به ما سردهند ؟!

  ساده دلی شما هم نوبر است والله !!!

  خیر پیش !

 5. شیعه کوچولو : توصیف نواصب ! اکتبر 12, 2008 در 11:51 ق.ظ. #

  در وصف نواصب حرامزاده همین بس که اگر ببینند که انسانی حرامزاده . مخالف اهل بیت علیهم السلام است .
  به صرف همین دوستی قلبی با آن خبیث و از آن کینه شتری ای که به رسول خدا و خانواده اش دارند .
  نجاست آن ناصبی را توتیای چشم و حلق خود کرده و در این راه . سر از پا نمی شناسند !!!
  حکایت حمایت این نابکاران از قرضاوی ملعون هم به این خاطر است و لاغیر !!!

  ضمنا» به جهت اطلاع هر انسان منصفی عرض میشود که قرضاوی همان کسی است که ار صدام که قاتل چند میلیون انسان مسلمان ( ایرانی – عراقی – …….. ) است . حمایت کرد و این حرامزاده را شهید نامید !!!

  مرگ بر این علمای سو’ آمریکای نژاد باد !!!

 6. شیعه کوچولو : گناه دروغ گو در مذهب اهل ب اکتبر 12, 2008 در 12:35 ب.ظ. #

  از آنجایی که خدا خواسته است که عقل این قرضاوی ملعون را گرفته و او را رسوای خاص و عام کند .

  این بی عقل پلید . گفته است که در ایران اگر کسی اسمش ابوبکر و یا عمر باشد به قتل میرسد !!

  حال آن که تعداد زیادی از همین اهل سنت ایران . نامهای آنان را دارند و در حال نفس کشیدن اند !!!

  علیهذا و بناچار . در مقابل چنین ناکسان پررویی . می بایستی بگوئیم که :
  گناه یک دروغ به عمد در مذهب اهل بیت . مساوی هفتاد گناه کبیره است که ساده ترین آن . زنای با مادر میباشد !!!

  بنابر این به این شیخ خرف عرض میشود که : بهتر است در این دم پیری و نردیکی روانه شدن به جهنم . ازین کار خبیثانه دست برداشته و گناه خود را با زناکردن با مامان خویش . سنگینتر نکنند !!!

  و بهتر است قبول کنند که پسر تازه شیعه شده ایشان . با این کارهای احمقانه او به جاهلیت خویش بر نمی گردد !!!

 7. عزیز اکتبر 12, 2008 در 5:49 ب.ظ. #

  با سلام خدمت دوستداران ناجی کرد
  شیعه کوچولو واقعا دهنت بوی آ شغال وکثافات میده
  یک کلمه حرف حساب بلد نیستی
  ماهیت تو واربابای نوکر صفت ویاوه گو وپست برای مسلمانان جهان مشخص است

 8. مسلمان اکتبر 12, 2008 در 9:48 ب.ظ. #

  بسمه تعالی
  شیعه کوچولوی عزیز اگر شما به قران مراجعه کنید مشخص میشود که شما چقدر
  خرافاتی و بد بخت هستید ×دیگه بس است بیدار شوید که ازقافله ایمان جامانده اید وسلام×

 9. پیرو محمد اکتبر 12, 2008 در 10:02 ب.ظ. #

  باسلام خدمت دوستان مسلمان
  اینکه امام یوسف قرضاوی مشکلات اهل سنت جامعه به قول خودشان ایران اسلام انگلیسی رابیان نموده خداوند به ایشان خیر عطا بفرماید وبه دوست کج فهم /شیعه کوچولو/ میگویم که واقعا شما کوچولو تر از ان هستین که در مورد گفته های امام قرضاوی اظهار نظر کنید بروید در مورد گفته های اقای دانشمند متفکر اصفهانی وگفته های ایشان در مورد اهانت به برادران اهل سنت ساکن در مرزها ی ایران چه غلطهای کرده اند بعد در مورد حقیقت گفته های امام قرضاوی اظهار نظر کنید /بعد هم دوست واقعا از لحاظ عقلی کوچو لو کمی هم انصاف وبدور از تعصب جاهلیت به کلام خدا وسنت پیامبر روی اور ید شما که کل سال را در عزاداری وخرافات به نیت ادامه حکومت رانی هستید خداوند شمارا هدایت کند

 10. شیعه کوچولو : به نامسلمان و ذلیل ! اکتبر 13, 2008 در 11:49 ق.ظ. #

  اگر منظورتان از مراجعه به قرآن و حرف حق . همان عمر است .

  اتفاقا» به زندگینامه ننگین او در منابع اهل سنت مراجعه و چیزی جز کو … نی بودن + زنازاده تشریف داشتن + الکلی و شراب خواره بودن دائمی + شک به نبوت تا آخرین روزهای عمر ناپاکش + و ………… پیدا نکردم !

  بنابر این ناچارم بگویم که آن مرجع فوق را به شما و شما را به ایشان و همگی این دو گروه را به شیطان بخشیده و برای همیشه از خدمتتان مرخص شده ام !!!

  ضمنا» محض اطلاع افراد عاقل و نه خران پول پرستی که محل عبادتشان . کاخهای آل سعود یهودی است عرض میشود که :

  حسب فتوای همین شیوخ وهابی ملعون که مورد پرستش وهابیون حرامزاده است .
  کفر صدام ثابت و حتی با توبه هم قابل برگشت نیست !

  البته همه شاهد بودیم که قرضاوی پیر و خرف و بی دین . این صدامی را که همان شیوخ تکفیر کرده بودند و مطلق سیصد مسلمان شیعه هم او را بی دین می دانند .
  شهید نامید !!!

  تف به گور این ملایان شیطان صفتی باد که برای ریاست دو روزه دنیا . صدام لعین را که قاتل چند میلیون مسلمان شیعه و سنی از کشورهای ( ایران – عراق – کویت و ……… ) است را به درجه رفیع شهادت بالا میبرند !!!

  و سگان مزدوری هم مانند حقیر و نامسلمان . در همین کشور پیدا میشوند که با آن که به چشم خود . کشته شدن حتی کردهای اهل سنت هم مذهب خود را به دست صدام و به چشم خویش دیده اند . باز هم از این قرضاوی ناکس رذل و حمایتش از صدام بعثی که پایه گذار این گروه . میشل عفلق یهودی بوده و برای نابودی مسلمانان بوجود آمده بود. حمایت میکنند !!!

  لعنت خدا و همه انبیا’ الهی و اهل بیت رسول خدا و سایر مومنین و صالحین بر همه این پلیدان باد !
  آمین

 11. شیعه کوچولو : به نامسلمان ضد با رسول خدا اکتبر 13, 2008 در 11:56 ق.ظ. #

  در منابع اهل سنت میخوانیم که . رسول خدا فرموده اند که :

  کسی ( از صحابه و انصار ) که حق عترت مرا نشناسد . دارای این مشکلات است !

  1 – حرامزاده
  2 – تخم حیض
  3 – منافق

  این تازه اشاره به صحابه و انصار دارد که آنان را می پرستید .

  و اما وضع ناکس تو که مشخص است

  اکنون وضعیت خود را و این که در کدامین گروه تشریف دارید . مشخص نمائید تا حسب مقامات عالیه ای که دارید با شما برخورد کنم !

  البته اگر نظر من را بخواهید . شما لایق هر سه گروه بوده و به عبارتی مخلوطی از معجون فوق اید !!!

  خیلی می بخشید . ولی چیزی که عوض دارد گله ندارد !
  شما سگان دوزخ را جز با این عناوین دلچسب نمی توان . توصیف کرد !!!

 12. شیعه کوچولو : یکی از مشکلات اهل سنت ایرا اکتبر 13, 2008 در 12:16 ب.ظ. #

  حسب موافقت با این برادر پیرو محمد . ما به یکی ازین مستندات ایشان اشاره و بقیه را به وقت دیگری موکول می کنیم :

  مشکلات اهل سنت در ایران :
  همه مناطقی که در آن زندگی میکنند . نماینده در مجلس دارند !

  راحتی اهل تشیع در عربستان :
  همه مناطقی که در آن زندگی میکنند . حق نفس کشیدن ندارند !

  اکنون به جهت این که شیعیان آنجا از راحتی ای که دولت عربستان برای آنان آماده کرده است دلزده شده و برای همدردی با اهل سنت ایران . مایل به داشتن مشکلاتی اند که این برادران سنی در ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند .

  این برادر پیرو محمد لطف نموده و با آن سابقه خدمتی که برای آل سعود . داشته اند . پیام ما را به آنان برسانند که اگر آن دولت فخیمه . لطف نموده و همان مشکلات اهل سنت ایران را برای اتباع شیعه خود مهیا کنند . عمری ما را ممنون و رهین خدمت خود کرده اند !

  ریاست گروه شیعیان عربستانی منتظر مشکلاتی که اهل سنت ایران دارند !

  راحت عبدالله اکنون مشکل پسند

 13. شیعه کوچولو : خیانت کاران به ایران ! اکتبر 13, 2008 در 12:41 ب.ظ. #

  جداقل . تا آنجایی که تاریخ 700 ساله گذشته ایران نشان میدهد .
  هر وقت دشمنی خارجی . اعم از غیر مسلمان یا به ظاهر مسلمان . به ایران حمله کرده است . اکثریت شیعه ایرانی در مقابل آن دشمن خارجی با ایثار جان و مال خود مقاومت کرده و نگذاشته اند که موفق شود !

  مانند :

  شیعه ایرانی = نابودی خانان مغول به دست سربداران شیعه مذهب !
  سنی ایرانی = همکاری با خانان مغول بت پرست اشغال کننده ایران !

  شیعه ایرانی = مقاومت حماسی شیعیان ایران . در مقابل امپراتوری تجاوزگر عثمانی !
  سنی ایرانی = دعوت کننده دولت عثمانی برای تجاوز به ایران و همکاری با آنان در اشغال و تخریب ایران و کشتار شیعیان ایرانی !

  شیعه ایرانی = مقاومت حماسی شیعیان ایران در مقابل ازبکهای دزد و تجاوزگر و پست !
  سنی ایرانی = همکاری با ازبکهای خونریز اشغال کننده شهرهای شرقی ایران !

  شیعه ایرانی = بیرون راندن پرتقالیهای اشغالگر مسیحی از بنادر ایران !
  سنی ایرانی = ………………

  شیعه ایرانی = بیرون راندن افاغنه اشغالگر و خونخوار از ایران !
  سنی ایرانی = همکاری با همین خونخواران در اشغال و تخریب ایران و کشتار مردم شیعه !

  و
  و
  و

  شیعه ایرانی = هزیمت دهنده آمریکائیها و اسرائیل از بلاد اسلام !
  سنی ایرانی = جند الشیطان و عبدالشیطان و مزاحمت برای دولت ایران و کشتار مردم بیگناه !
  شیعه ایرانی = مخالفت با آل سعود یهودی مخالف اسلام !
  سنی ایرانی = عدم مخالفت و سکوت یا همراهی و همراهی با این شیاطین در مقابل ایران !
  و
  و

  چنین است ریشه واقعی بدبینی چند صد ساله ایرانیان به اهل سنت ایرانی که با واقعیت و مستندات تاریخی همراه است !

  پیشنهاد اینست که عقلای اهل سنت به خود آیند و رفتار خود را اصلاح کنند !

 14. امید ئامانج به خوانندگان -1 اکتبر 13, 2008 در 12:49 ب.ظ. #

  – نام اصلی شخصی که به نام شیعه کوچولو در این وبلاگ و سایر وبلاگهای اهل سنت در قسمت نظرات مطلب مینویسد موسوی نیا بوده که بعضی وقتها هم خود را شنبه مینامد.
  2- این شخص برخلاف ادعایی که دارد یک شیعه ی واقعی و معتقد نبوده بلکه از مزدوران و کاسه لیسان حکومت فعلی میباشد. اگر مطالب ایشان در این وبلاگ را به خوبی خوانده باشید با اصرار زیادی میخواهد بقبولاند که اعلام روز اول ماههای رمضان و شوال از وظایف حکومت است وبه مخالفین آن هم به شدت حمله میکند. آنهم حکومتی که میزان عدالت و اسلامی بودن آنرا خود بهتر از من میدانید. نکته جالب توجه آنکه مراجع معتقد و مستقل شیعه هیچگاه خود را مقید حکومت ندانسته و در اعلام شروع ماه مبارک رمضان و عید فطر مستقل از حکومت رای داده و در امسال و سالهای گذشته هم شاهد این تفاوت بوده ایم.

 15. امید ئامانج به خوانندگان -2 اکتبر 13, 2008 در 12:51 ب.ظ. #

  3- یک نکته هم در مورد مقید بودن شیعه کوچولو حیفم میآید که نگویم: تعدادی از مطالب شیعه کوچولو در موقع ادای نماز جمعه نوشته شده که لابد ایشان لب تاب خود را به نماز جمعه برده اند.
  4- بر خلاف ادعای ایشان در مورد اهل علم و سواد بودن بهتر است بدانید که چند سال پس از جنگ ( سال 71 یا 72 ) مرکزی در قم زیر نظر یکی از علمای درباری ( به نام انصاری) تشکیل شد که کار آن بررسی منابع اهل سنت و استخراج مواردی بود که جهت تضعیف اهل سنت بتوان از آن استفاده کرد ( این مرکز هنوز هم در حال فعالیت میباشد ) اولین ثمره ی این طرح انتشار کتابهای منسوب به تیجانی بود. (یک سنی صوفی که به تشیع گرویده است) . از بد شانسی اینها اینکه پارسال این آقای تیجانی را به تلویزیون آوردند و میزان اشراف ایشان به علوم دینی بر همگان مشخص شد. احوال آقای شیعه کوچولو و کسانی با نامهای مسلمان ، موحد و غیره که در وبلاگهای اهل سنت در قسمت نظرات مطلب مینویسند هم نه کار تحقیقی خودشان بلکه دست کردن در آن توبره کذایی است.

 16. امید ئامانج به خوانندگان -3 اکتبر 13, 2008 در 12:52 ب.ظ. #

  – وقتی که خداوند کریم ما را امر به استماع قول میکند ؛ قول معنی و مفهوم مشخصی دارد و معنی آن این نیست که هرکسی هر دشنام و صبی به تو گفت و برای تو نوشت بنشین و به آن گوش کن بنابراین من گردانندگان محترم وبلاگ ناجی کرد خواش میکنم که وبلاگ را به محلی برای مسابقه ی فحش تبدیل نکنند و از این به بعد اگر کسی با توهین و ناسزا خواست مطلبی را بنویسد در اولین فرصت ممکن آنها را حذف نمایید ( هرکس و با هر طرز تفکری که میخواهد باشد. سنی، شیعه، بی دین، ملی گرا و هر کس دیگر )
  6- در پایان دعایی دارم و از همه ی خوانندگان وبلاگ میخواهم که عمیقاً و از صمیم قلب به آن آمین بگویند: خدایا در این زمانه ای که اقوال و نوشته های زیادی به نام دین مطرح میشود کمک کن تا قلوب مومنان حقیقی به هم نزدیک شده و در فضایی آرام و معنوی به رفع اختلاف برداشتها بر اساس کتاب و سنت مسلم گام بردارند. و هر کس را که هدفی غیر از رضای تو دارد در همین دنیا ناموفق و روسیاه بگردان . آمین

 17. شیعه کوچولو : به امید ثامانج ! اکتبر 14, 2008 در 10:01 ق.ظ. #

  برای شما که ادعای سنی بودن دارید .
  دعوت به سانسور کلمات دیگران . خصوصا» آن که تمام منابع این سخنان از کتب اهل سنت باشد . نه درست و نه منطقی است !

  ضمنا» به قول یک مثل قدیمی .
  هر کس خربزه میخورد . باید پای لرزش هم بنشیند !

  وقتی این مقاله . قرضاوی را به عنوان امام خود ذکر میکند . همان قرضاوی دروغگو و خرفی که صدام ملعون و خبیث را که قاتل میلیونها مسلمان شیعه و سنی است . شهید مینامد !
  باید به پاسخ یک بنده کوچک خدایی مثل من برای رسوا کردن این نابکار گوش دهد !!!

  چیزی که عوض دارد گله ندارد !!!

  ضمنا» برو خدا را شکر کن که یکی از دوستان کرد سنی من که تعداد زیادی از خانواده اش به دست صدام عفلقی حرامزاده کثیف کشته شده اند . اینجا نیست وگرنه به خاطر این کار . سر کثیف تو و قرضاوی و نویسنده مقاله را به راحتی آب خوردن می برید و به زندگی ننگینت خاتمه میداد !!!

  جالبتر این که این برادر ناجی که خود را حامی کردها میداند .
  از قرضاوی که حامی صدام ملعون و قاتل کردهاست . حمایت هم میکند !!!

  این موضوع من را یاد حمایت بوش و اولمرت از اسلام انداخت

 18. شیعه کوچولو : به امید نادانان ! اکتبر 15, 2008 در 1:57 ب.ظ. #

  گفته اند که یکی میخواست از یک آهنگری . بهانه بگیرد ولی نمی توانست آن بهانه را جورکند .
  بناچار به او گفت چرا وقتی کار میکنی . باسنت میلرزد !!!

  نحوه ایرادگیری تو از من هم همی طور است !

  1 – راستش را بخواهی . من در خانه کامپیوتری ندارم که آنگاه بخواهم حسب گفته عالی . و آن هم در روز جمعه و به وقت ظهر و آن هم در این پست . چیزی برای کسی بنویسم !

  2 – ضمن آن که من در هر چه در این پست نگاه کردم . روز جمعه ای که تاریخ نوشته هایم در آن باشد ندیدم !

  3 – سوم این که چرا دروغ میگویی و از خدا شرم نمیکنی ؟!

  4 – اگر سرور یک کامپیوتر مشکل داشته باشد. زمان ارسال پیامها را اشتباه می نویسد و آنوقت شمای پروفسور را به مشکل می اندازد که در این وقت شیطان . شما را و!دار میکند که بیخودکی از دیگران بهانه بگیری و به آنان بپری !

  5 – حسب بهانه جویی بیخودکی تو . این رویت هلالی که این ناجی کرد با افق کشور کویت میدهد . با رویت هلال در منطقه کردستان . درست نیست . مگر این که توی بیسواد . کشور کویت را جزئی از کردستان بدانی !

  6 – اگر همان گفته خنک تو در شورایی بودن حکومت برای اطاعت از آن را هم بپذیریم .
  خوب است بگویی که کدامیک از حکومتهای کشورهای اسلامی شورایی اند که یک میلیارد و دویست میلیون مسلمان سنی . مطیع آنان در قبول مسائل خود و منجمله شروع و پایان ماه مبارک رمضانند ؟!
  تازه این کشور کویت که حکومت سلطنتی است که خلاف صد در صد با شورای خیالی تو دارد !

  7 – مطابق با گفتار خیالی تو در خصوص حکومت شورایی . از صدر تا ذیل حکومت ایران . شورایی میباشند . پس چرا باز هم دبه در می آوری و بازهم به همان گفته خود معتقد نیستی و از این حکومت اطاعت نمی کنی ؟!

  8 – نزدیک است که از خریت جنون آمیز تو با شیعه آل محمد علیهم السلام . نزدیک است که به جهنم واصل شوی !!!

  9 – و البته برای من یقین است که تا مامور مخصوص دادار جهان به سراغت نیاید و جان ناپاکت را از ماتحتت نگرفته و به جهنم نفرستد و به جای آن گرز آتشین خود را در آن داخل نکند . آدم نمی شوی و به راه راست نخواهی آمد !

  و این همه سعادت . جز از پرستش خلیفه پرستی تو نیست که محال است گریبان عالی را به این زودی رها کند !!!

 19. ارشد اکتبر 21, 2008 در 9:39 ب.ظ. #

  http://www.gazali.blogfa.com/post-292.aspx سری به این ادرس بزن ببین چه کار میکنه این امامک تازه حال کنید دلتان غیجوجه بره گوگوری مگوری

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: