چه کسانی متن توافقنامه را امضا کرده اند؟

7 سپتامبر

پيرو مطلبي که در تارنماي ناجي کرد مبني بر «توافقنامه» قرار گرفت عده ي کثيري از دوستان خواستار آن شدند تا تارنما اسامي کساني که اين توافقنامه را امضا کرده اند را اعلام کند . بنا به تحقيقات اوليه از افراد امين و مورد اعتماد نتايج زير به دست آمد : از افراد طيف مخالفين کاکه حسن اميني کساني که متن توافق نامه را امضا کردند عبارتند از:

کاک سعدی قریشی کاک عزیز امینی کاک عمر شاپری

(به ترتیب در تصاویر) کاکه سعدی قریشی ، کاکه عزیز امینی ، کاکه عمر شاپری و هم چنین کاکه عمر عبدالعزیزی و کاکه اقبال الله مرادی ( از دو برادر اخیر تصویری در دسترس تارنما نیست)

البته 3 نفر آخر آن زمان به عنوان هيئت صلح فعاليت ميکردند. نکته جالب آنکه جلسه ي بعد از آن را به عنوان جلسه آشتي برگزار کرده و اقدام به پخش شيريني در بين افراد حاضر در جلسه کردند . متن امضاء شده ي توافق نامه فقط در يک نسخه تهيه شده( بنا به اصرار آن برادران ) و در دست آنها ميباشد. و اما در مورد ثقه به اين مطلب ، بيان يک نکته را لازم مي دانم که ما افرادي را مي شناسيم که حاضرند اظهارات فوق را با قسم به قرآن تاييد کنند. ليکن مايليم که هر کدام از 5 نفر بالا با قسم به قرآن بگويند که چنين چيزي اتفاق نيفتاده و آن ها متني را با نام توافقنامه امضا نکرده اند . الباقي را بسپاريم به خدا و روز حساب در ضمن برادران مکتب قرآن کردستان در مورد صحت ادعايشان در مورد امضاي برادران فوق حاضر به مباهله با تکذيب کنندگان ميباشند

لازم به ذکر است که نمايندگان دو جمع به تعداد مساوي که مشتمل بر هفتاد نفر از سرشناسان و افراد با سابقه از هر دو جمع بودند در منزل کاک احمد براي مذاکره و بحث گرد هم آمدند و سرانجام اين جمع مطلبي با نام توافقنامه را تدوين کرده و ذيل آن را تعداد مساوي از دو جمع امضا کردند . ناگفته نماند که تحقيقات در اين زمينه ادامه خواهد يافت تا بتوانيم اسامي افراد بيش تري که اين توافقنامه را امضا کرده اند را در تارنماي ناجي کرد قرار دهيم .

هرچه می خواهد دل تنگت بگو

Advertisements

14 پاسخ to “چه کسانی متن توافقنامه را امضا کرده اند؟”

 1. تریفه سپتامبر 7, 2008 در 3:16 ب.ظ. #

  سلام
  آقای ابو عمار
  لطف کنید اگر فقط عکس باشد، همین الان زنگ بزنم دوستان عکست رو برایم بفرستند و مطلبی دروغین در مورد شما رو روی وبلاگم قرار بدهم.
  من متن نامه را با امضاء نام بردگان میخواهم نه اینکه آقای امینی فرد مورد اعتمادشما مثل همیشه دروغی سر هم کردند و شما هم نوشتید، من الان هم میگویم نامه نوشته شد ولی کسی حاضر به امضاءنشد، یعنی عملاً توافقی صورت نگرفت،پس منظور شما از آوردن این نامه چه چیزی می باشد؟؟؟؟تبعیت کورکورانه شما از آقای امینی عاقبتش پشیمانی است برای تو اگر از روی عمد نباشد.
  امیدوارم هرچه زودتر این نامه با امضاء این افراد را بر روی وبلاگ بگذاری والا……

 2. ناجی کرد سپتامبر 7, 2008 در 5:12 ب.ظ. #

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام علیکم و رحمه الله و برکاه
  برادر گرامی آقای امید مدیر محترم وبلاگ تریفه
  لطفا متن این پست را تا آخر مطالعه بفرمایید
  برادر گرامی در همین پست ما گفته ایم که نسخه ی اصلی دست برادران شورای مدیریت است باز شما می گویید «بدوش»
  در ضمن ما گفته ایم که هر یک از افراد نام برده بیایند و به قرآن قسم بخورند ما قبول داریم
  در ضمن برادر گرامی
  فکر می کنم الان همه جا جار زده اید که پشت تارنمای ناجی کرد پدرم قرار دارد
  البته بدان چیزی که دلیلی برایش ندارید باید نزد الله پاسخگو باشید
  اما چند دلیل را برایتان عرض کنم که خود من مدیر تارنمای هستم:
  1) پدرم به هیچ وجه از دامین وبلاگ خبر ندارد (خودتان می توانید از او سوال کنید ظاهرا اطلاعات شما از اداره اطلاعات بیش تر است به راحتی می توانید شماره موبایلش را گیر بیاورید)
  2) ما نیازی به دروغ نداریم و اگر پدرم مطلبی را بنویسد و یا مدیریت تارنما را به عهده داشته باشد از هیچ کس هیچ هراسی ندارد این را ایمان داشته باشد و همین طور آن قدر هم ایمانش ضعیف نیست که به خاطر یک وبلاگ دین و آخرت خود را به بازی بگیرد و دروغ بگوید
  3)پدرم فقط یکی از مطالب وبلاگ را نوشته اند که در آن جا هم نام پدرم به اسمه ابوعمار قرار دارد
  4)پدرم به طور کلی اطلاع ندارند که من چه مطالبی را در وبلاگ قرار داده ام یادم هست موقعی که ایوب گنجی را آزاد کرده بودند و او حافظه اش را از دست داده بود من این خبر را گذاشتم و به سران حکومت نیز لعنت فرستادم . بعد از چند روز پدرم برای کاری به سنندج رفته بودند که در آن جا به پدرم گفته بودند که به عمار بگو لعنت را پاک کند
  پدرم با عصبانیت منزل آمدند و حسابی مرا مورد مواخذه قرار دادند . این مطلب را هم می توانید از خودشان سوال کنید …
  دلایل بیش تری هم هست اما همین برای کسی که کینه و مرض در درونش نباشد کافی است
  و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم
  ناجی کرد

 3. انصاف سپتامبر 7, 2008 در 5:38 ب.ظ. #

  آیا مکتب مفتی زاده جز تفرقه انداختن میان اهل سنت و جماعت و تقویت کمونیست

  ها و کفار چیزی برای امت داشته؟

 4. محمد سپتامبر 8, 2008 در 5:20 ب.ظ. #

  دوست عزیزسلام

  بااین عنوان به روزم

  خیانت دراهل سنت جنوب

  وآیاکسی هست که اندیشه ای ارائه دهد؟

 5. محمد سپتامبر 10, 2008 در 11:50 ق.ظ. #

  دوست عزیزسلام

  بااین عنوان به روزم

  روزه ورمضان ازمنظرقرآن

  ویک سئوال بدون پاسخ

  روی ادامه مطالب شماکلیدمی کنم مورددسترسی قرارنمی گیرد

  نمی دانم مشکل اینترنت اینجاست یامشکل ازسوی شما

 6. ناجی کرد سپتامبر 10, 2008 در 5:13 ب.ظ. #

  بسم الله الرحمن الرحیم
  برادر گرامی آقای محمد
  سلام علیکم و رحمه الله و برکاه
  امیدوارم حالتان خوب باشد و ان شا الله طاعاتتان نیز مورد قبول درگاه باری تعالی قرار گیرد
  در این ماه پر خیر برکت ما را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید
  دوست عزیز چند روز پیش دامنه ی دات کام را به وبلاگ اضافه کردم و آن را به وبلاگ نصب کردم اما متاسفانه سیستم میهن بلاگ دارای نقص هایی است که امیدواریم تا چند روز آینده حل شود
  باید بگویم که مشکلی را که فرمودید از سیستم میهن بلاگ است نه از رایانه ی شما
  علی ای حال تا بهبودی کامل وبلاگ اگر ادامه مطلب با مشکل مواجه بود می توانید از دستور زیر استفاده کنید
  لینک تمام ادامه مطلب ها را اگر به صورت ( http://najeekurd.com/More××××) بود شما می توانید قسمت (najeekurd) را به ( najee-kurd.mihanblog ) تغییر دهید
  برادر کوچک شما
  عمار
  ناجی کرد

 7. نازنین سپتامبر 10, 2008 در 5:30 ب.ظ. #

  سلام، وبلاگتون قشنگ بود خیلی
  یه سر هم یه سایت ما بزن ممنون میشم
  GHOORGHOOR . c o m
  آدرس را در قسمت سایت درج کردم
  اولین سایت بین المللی نقاشی
  موفق باشید
  نازنین

 8. کوردستانی جوانم سپتامبر 11, 2008 در 8:12 ب.ظ. #

  سلام
  آقای ناجی شما ظاهرا آدم درستی هستید و واقعا هدفتان پیروی از افکار کاک احمد به عنوان یک رهبر نجات بخش است. ولی عزیزجان میدانی یه کم داری بیراه میری؟
  حسن امینی کارهایی را در این زمان انجام میدهد که فقط خود کاک احمد (که رهبر حرکت بود و قابل قیاس با بقیه نیست) مجاز به انجام آنها بود زیرا هیچ کس مثل کاکه احمد تزکیه نشده است که بتواند وارد چنین فعالیتهایی شود. نمی خواهم مثال بیاورم ولی تو رو به خدا برو به منزل کاکه احمد و یکبار با تمام اطلاعاتی که داری بنشین و با افراد شوری مکتب قرآن بحث کن.
  اگر بگویی وقت ندارم و گرفتارم باید گفت که دلیلت پذیرفتنی نیست، زیرا تو برای تصحیح یا اطمینان از مسیر زندگی ات باید وقت را بیشتر از هر کار دیگری صرف کنی. اگر واقعا هدفت رسیدن به راه درست است، برو و حرفت را بزن، اگر آنها اشتباه گفتند هدایتشان کن و اگر تو اشتباه گفتی قبول هدایت کن. ولی اگر نمیخواهی این سفر را انجام دهی بهتره مطلب جدیدی روی وبلاگت نگذاری که بخدا همگی بهتان است و ناسپاسی.
  خواهش میکنم که برو حرف بزن. شجاعانه برو جلو و طلب حق کن. به امید رسوا شدن خائنان و به امید اتحاد مجدد افراد مکتب قرآن و اتحاد تمامی مسلمانهای جهان. آرزوی خیر برایت دارم.

 9. صالح سپتامبر 15, 2008 در 2:48 ب.ظ. #

  با سلام, امیدوارم آقای ناجی پیشنهاد منطقی و خداپسندانه کوردستانی جوانم را بپذیرد و خیر و سعادت دنیا و آخرت را برای خود از هر گونه ملاحظات دیگر بهتر بیابد. چون حقیقتا تلاش همه جانبه برای یافتن حقیقت و سپس پیروی با تمام توان از آن و در نتیجه کسب رضایت خداوند قادر ارحم الراحمین بر هر امر دیگری برتری بی چون و چرا دارد. ربنا اهدنا و وفقنا لما تحبه و ترضیه آمین

 10. ناجی کرد سپتامبر 22, 2008 در 6:23 ب.ظ. #

  در جواب اقای کوردستانی جوانم و صالح میتوان گفت از پیشنهاد خدا پسندانه شما ممنونم اما من نیز همین پیشنهاد خودتان را به شما میکنم شما نیز اگر طالب حق و حقیقتید میتوانید با کاکه حسن و یا هرکدام از برادران مکتب قران کردستان به بحث و تبادل نظر بپردازید.
  نکته جالب توجه اینجاست که شوری طیف کاکه سعدی مطالعه و مشاهده کلیه مقالات مجلات بیانیه ها سی دی های سخنرانی و حتی کتابهای اشعار و درباره ی کردستان کاکه احمد را که از طرف مکتب قرآن کردستان منتشر شده است را برای اعضایشان قدغن کرده اند

 11. کوردستانی جوانم سپتامبر 26, 2008 در 3:32 ب.ظ. #

  عزیز دل، به قوربان
  من خودم با حسن امینی حرف نزدم. من دانشجو هستم. چندین ساله که دانشجوم.
  چند نفر از دوستام بودند که حسن امینی را آدم خوبی میدانستند (اگر بخواهی میتوانم آنها را به شخص خودت، به صورت خصوصی معرفی کنم). این دوستان من بعد از چند بار صحبت کردن با افراد مکتب قرآن فهمیدند که حسن امینی قصد خدمت به راه مکتب قرآن را ندارد و……..
  حالا جدای از مطلب بالا. عزیز جان فرض کن که من آدم نفهمی هستم و قصد پیدا کردن حقیقت را ندارم. آیا این دلیل میشود که تو هم نخواهی حقیقت را بفهمی؟ اگر واقعا طالب حقیقتی برو به سمت حقیقت، و بهانه نیاور.
  اگر مکتب قرآن به پروان حقیقی اش توصیه میکند که فعلا برخی مطالب کاکه احمد را نخوانند، به این خاطر نیست که قصد مخفی کردن مطلبی را داشته باشد. فکر کنم شما هم قبول دارید که آدم برای یادگرفتن و طریق یک مسیر باید پله پله جلو رود. هیچوقت کسی ممکن است بدون یادگرفتن اصول اولیه ریاضی، سراغ حل معادلات پیچیده ریاضی رود؟ نه عزیز. تازه مسائل انسانی به هیچ وجه قابل مقایسه با معادلات ریاضی نیست. موفق باشی. خواهش میکنم دست از تعصب بردار برا گیان.

 12. سجاد آوریل 28, 2009 در 12:27 ق.ظ. #

  در مورد اسناد افشاء شده ارتباط مفتی زاده با ساواک چه اطلاعاتی را می توانید در اختیارمان بگذارید اسناد به دست خط وامضای خود مفتی زاده می باشد

 13. hsu ژوئن 26, 2011 در 8:38 ق.ظ. #

  هنوزم از دروغ دست برنمیدارید خیلی از نامه ها موجود است حتی فرزند کاک احمد فکر شمارار به عنوان فکر پدرشون قبول نداره کسی از نزدیکان ورفقای کاک احمد که الان اسمشون وعکسای انهارو رو سایت گذاشتی وخیلی دیگه که با فکر ککاک احمد اشنا هستن فکر انحرافی رو تشخیص میدن حتی قضیه کرمانشاه وخیلی چیزای دیگه دست نوشته و تصاویر کاک احمدم بیانگیر اینست به اراده خداوند کسی که باعث نفاق بین افراد مکتب شده رسوا میشه شما هم بگید امین که چهره منافق رسوا بشه که افراد مکتب دو دسته نباشند

  • najeekurd ژوئن 28, 2011 در 5:14 ب.ظ. #

   دوست عزیز
   تهمت دروغ به تارنمای ناجی کرد واقعا بی انصافی و کم لطفی است. بنده 2 سال پیش این مطلب را در تارنمای ناجی کرد قرار دادم و در آن نوشتم که هرکس که می خواهد این موضوع را تکذیب کند با قسم به کتاب الله و اقرار دروغ بودنش، تارنمای ناجی کرد و مدیریت آن را رسوا کند. اما هیچ ژاه چنین کاری نکردند. پس قبل از آن که تهمتی به تارنمای ناجی کرد بزنید کمی در این بار پرس و جو کنید.
   در ضمن همین یارانی که شما گفتید بعد از بحث انتخابات متقلبانه و غیر شرعی و خلاف موازین کاک احمد – که کاک عمر شاپری هم خود بدان اذعان نموده اند – به آن اعتراض می کنند و از آن حلقه جدا شده و جزو به اصطلاح معترضین می شوند اما چه می شود که بعدها دوباره عقیده خود را عوض می کنند هنوز بر ما نا مکشوف است
   امیدوارم همه چیز از پس پرده برون آید و حقیقت اگرچه عریان نمایان گردد.
   آمین
   موفق باشید

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: