کتب صحاح سته (ششگانه) اهل سنت برای دانلود

4 اوت

کتب صحاح سته (ششگانه) را می توانید با کلیک بر روی تصویر هر کتاب دانلود کنید.

صحیح بخاری                                  صحیح مسلم

سنن ابن ماجه                                  سنن نسائی

سنن ابی داوود                                  سنن ترمذی

Advertisements

بدون پاسخ to “کتب صحاح سته (ششگانه) اهل سنت برای دانلود”

 1. شیعه کوچولو : حالا فرض کنیم که ........ اوت 5, 2008 در 8:16 ق.ظ. #

  به نویسنده مقاله عرض میشود که شما چه اصراری بر شناسایی این کتابها به دیگران دارید ؟!

  فرض کن که یک مخالف شما . کتاب بخاری را باز کرد و به حدیث شماره 3424 آن مراجعه و از قضای بد . چشمش به موضوع شراب خواری عمر در هنگام مرگ خویش و موقعی که شکمش توسط ابولولو پاره شده بود افتاد !

  آنوقت که اوضاع شیر تو شیر و قوز بالا قوز خواهدشد و او تا ابد . دست از سر کچل شما و یا به عبارتی . دست سر از خلیفه شراب خوار تو . برنخواهد داشت !!!

  و هر کجا برود و با هر که بنشیند . این را نقل مجلس خواهد کرد !

  ما که به این شعر زیبا که میگوید : بر زمینت می زند نادان دوست . باور داریم
  به گمان ما . این دوست نادان که علاوه بر دوستی با عمر . پیرو او هم هست . از همه زودتر . شخصیت نداشته او را به باد فنا خواهد داد !!!

 2. شیعه کوچولو : شیرین کاری بعضی ها در حمله اوت 5, 2008 در 8:49 ق.ظ. #

  از شیرین کاری بعضی ازین ایرانی های سنی اینست که سعی می کنند هر چه عربهای نژادپرست وهابی میگویند . هر چند که از نوع نجاست هم باشد . آن را یکراست به سر و روی خویش کشیده و با آن متبرک شوند و تازه از شدت خریت . در این کار مسابقه هم میدهند !!!

  شاید بگوئید چطور ؟!

  یکی از دروغهای شاخداری که آنان درباره چگونگی شیعه شدن ایرانیان می سازند . اینست که علت شیعه شدن ایرانیان اینست که چون اسلام . شاهنشاهی ایران و دین زرتشت را به محاق فروبرد . فرزندان این ملت به خاطر انتقام گیری از آنان . متمایل به تشیع شدند و بدینگونه با آنان به مقابله برخواستند !!!

  واقعیت امر اینست که همان طور که میدانیم . همه 12 امام اهل بیت علیهم السلام . عرب نژادند و متعلق به خاندان رسول خدا علیه السلام می باشندو هیچکدام ایرانی نیستند .

  و البته اگر فقط نگاهی به اسامی همین کتب ششگانه اهل سنت این وب بیندازیم . می بینیم که همه اینان . ایرانی بوده و یا به قول همان نژادپرستان وهابی خبیث . مجوس تشریف دارند .

  بخاری = اهل بخارا و ایرانی و یا به قول خر وهابی ناصبی = مجوس
  مسلم = اهل نیشابور و ایرانی و یا به قول خر وهابی ناصبی = مجوس
  نسائی = اهل نساء مرو و ایرانی و یا به قول خر وهابی ناصبی = مجوس
  ترمذی = اهل ترمذ و ایرانی و یا به قول خر وهابی ناصبی = مجوس
  ابی داوود = اهل سجستان و ایرانی و یا به قول خر وهابی ناصبی = مجوس
  ابن ماجه = اهل قزوین و ایرانی و یا به قول خر وهابی ناصبی = مجوس

  این یعنی . چیزی که آنها بر علیه شیعه آل محمد علیهم السلام بافته اند . به خودشان برگشته است !

  به سخن دیگر . این مطلب نشان میدهد که آن کلمه مجوس مورد اشاره آنان برای کوبیدن شیعه . راست و مستقیم و بی هیچ کم و کاست . لایق خودشان بوده و عملا» به خودشان بر میگردد !!!

  بنایر این . آیا نباید شکر خداوند را نمود که دشمنان محمد و آل محمد علیهم السلام و دوستان آنان را از گروه احمقان . انتخاب کرده است که به دست خودشان . اسباب خنده و تفریح و حمله . مخالفانشان را می سازند ؟!!

 3. شیعه کوچولو : خوب است بگویم که .... اوت 5, 2008 در 9:00 ق.ظ. #

  خوب است بگویم که :
  دو نفر از رهبران فقهی اهل سنت . یعنی ابوحنیفه و ابن حنبل که طرفداران آنان در جهان . اکنون . کمتر از یک میلیارد نفر نیست و اتفاقا» وهابی های کمتر از خر . هم از همین ابن حنبل تقلید میکنند . هم ایرانی اند !!!

  آیا نباید به حماقت پیروان ابن وهاب لورنس ساخته خندید که در حالی که رئیس فقهی شان . یک ایرانی بنام احمد ابن حنبل است. به شیعه ای که پیرو آل محمد علیهم السلام که کلا» عربند . مجوس میگویند ؟!!!

  دردناکتر اینست که متفکرین سنی مخالف اینان . در مقابل چنین تهمتی زشت که اثر آن . یکراست به همگی علمای سنی و پیروان آنان بر میگردد . سکوت پیشه کرده اند و چیزی نمی گویند و به عبارتی . فضا را برای دروغگویان آل سعود از بیخ یهود . آماده کرده اند !!!

 4. ناجی کرد در پاسخ به یک شبهه(!) اوت 5, 2008 در 11:29 ق.ظ. #

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام علیکم و رحمه الله و برکاه
  دوستان گرامی هرچند بدان واقف ام که ( وَعِبَادُ الرَّحْمنِ الَّذِينَ يَمْشُونَ عَلَي الْأَرضِ هَوْناً وَإِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلاَماً ) ( بندگان ( خاص خداوند ) رحمان ، کسانى هستند که با آرامش و بى تکبر بر زمین راه مى روند،و هنگامى که جاهلان آنها را مخاطب سازند ( و سخنان نابخردانه گویند) ،به آنها سلام مى گویند ( و با بى اعتنایى و بزرگوارى مى گذرند )، ) اما لازم دیدم به یک به اصطلاح شبهه پاسخ دهم در رابطه با حدیث شماره 3424 کتاب احادیث انبیا باب 40 صحیح شریف امام بخاری (رحمه الله علیه) که با توجه به تلبیس یک شخص به مطلب دیگری غیر مربوط و کذب نسبت داده شده است پاسخ دهم
  این شخص در رابطه با این حدیث چنین می گوید : ( فرض کن که یک مخالف شما . کتاب بخاری را باز کرد و به حدیث شماره 3424 آن مراجعه و از قضای بد . چشمش به موضوع شراب خواری عمر در هنگام مرگ خویش و موقعی که شکمش توسط ابولولو پاره شده بود افتاد ! )
  پاسخ ما :
  بنده اصل این حدیث را در این جا قرار می دهم تا کذب کاذبین نمایان شود و این کذابین تا ابد شرمسار در دنیا و قیامت شوند :

  ( 3424 – حَدَّثَنَا خَالِدُ بْنُ مَخْلَدٍ حَدَّثَنَا مُغِيرَةُ بْنُ عَبْدِ الرَّحْمَنِ عَنْ أَبِى الزِّنَادِ عَنِ الأَعْرَجِ عَنْ أَبِى هُرَيْرَةَ عَنِ النَّبِىِّ – صلى الله عليه وسلم – قَالَ « قَالَ سُلَيْمَانُ بْنُ دَاوُدَ لأَطُوفَنَّ اللَّيْلَةَ عَلَى سَبْعِينَ امْرَأَةً تَحْمِلُ كُلُّ امْرَأَةٍ فَارِسًا يُجَاهِدُ فِى سَبِيلِ اللَّهِ ، فَقَالَ لَهُ صَاحِبُهُ إِنْ شَاءَ اللَّهُ . فَلَمْ يَقُلْ ، وَلَمْ تَحْمِلْ شَيْئًا إِلاَّ وَاحِدًا سَاقِطًا إِحْدَى شِقَّيْهِ » . فَقَالَ النَّبِىُّ – صلى الله عليه وسلم – « لَوْ قَالَهَا لَجَاهَدُوا فِى سَبِيلِ اللَّهِ » . قَالَ شُعَيْبٌ وَابْنُ أَبِى الزِّنَادِ « تِسْعِينَ » . وَهْوَ أَصَحُّ . أطرافه 2819 ، 5242 ، 6639 ، 6720 ، 7469 – تحفة 13888 ، 13785 ، 13731 )
  البته ترجمه ی فارسی آن را قرار نمی دهم تا کذاب خود به کذب خود پی ببرد
  با تشکر
  ناجی کرد

 5. شیعه کوچولو : شراب خواری عمر در هنگام مر اوت 5, 2008 در 1:35 ب.ظ. #

  به برادر ناجی کرد شعبده باز . عرض میکنم که :هیچ
  چشم بندی ای نیست . حیله گری هم وجود ندارد. شک و تلبیسی هم هم نمی کنم .
  این سایت مربوط به دولت سعودی است که صحاح اهل سنت بر روی آن قرار دارد و من قسمتی از حدیث شماره 3424 بخاری با مشخصات زیر را از آن اقتباس کرده ام.

  http://hadith.al-islam.com

  عمر يشرب النبيذ قبل موته :: ‏حدثنا ‏ ‏موسى بن إسماعيل ‏ ‏حدثنا ‏ ‏أبو عوانه ‏ ‏عن ‏ ‏حصين ‏ ‏عن ‏ ‏عمرو بن ميمون ‏ ‏قال رأيت ‏ ‏عمر بن الخطاب ‏ ‏……… فانطلقنا معه وكأن الناس لم تصبهم مصيبه قبل يومئذ فقائل يقول لا بأس وقائل يقول أخاف عليه فأتي بنبيذ فشربه فخرج من جوفه ::
  صحيح البخاري – المناقب – قصه البيعه – رقم الحديث : 3424

  اکنون کافی است که آن را باز کنید و ضمن پیدا کردن حدیث مذکور . مشاهده کنید که چه کسی دروغگو و چه کسی راستگوست !!!

  شیعه ای که با صحیح بخاری با ناجی کرد سنی . احتجاج می کند و یا ناجی کرد سنی که برای فریب اهل سنت و با دروغ گویی . مطلب بخاری را تغییر میدهد !!!

  بین فهمیدن حق از باطل . راه زیادی نیست !!!
  فقط مشکل اصلی اینست که طرفدار حق کم است !!!

 6. شیعه کوچولو : شراب خواری صحابه اوت 5, 2008 در 1:50 ب.ظ. #

  با توجه به این که این برادر ناجی کرد . من را به دلیل اعلام این که با توجه به منابع اهل سنت . گفته ام که ابوبکر و عمر و جمع کثیری از صحابه ای که او بدانان معتقد است . عادت به شراب خواری و ویسکی نوشی در قبل از اسلام – بعد از اسلام و همچنین پس از پیامبر داشته اند و چنان مردمان الکلی ای لایق ریاست بر خودشان هم نیستند . چه برسد به ریاست و پیشوایی مسلمانان .
  ایشان هم بنا به همان حمیت جاهلی قدیمی خود و پدرانش . مرا متهم به انواع فضایلی که مجتمع در وجود شریف خودش . از قبیل دروغگویی – تلبیس – و ……… می باشد کرده است . لازم دیدم که قدری پرده از کارهای آنان برداشته شود تا انشا’ الله خداوند ایشان و دیگر کسانی که فکر می کنند با تبعیت از مردمان دائم الخمر . می توانند مستقیما» به غرفه های بهشتی مراجعه و در آن سکنی گزینند بدانند که اگر مسیرشان بدین منوال باشد . یکراست و سریع السیر به پایین ترین طبقات جهنم روانه خواهند شد !

  http://www.d-sunnah.org/forum/printthread.php?t=2312&pp=40
  شراب خواری صحابه در منابع اهل سنت !!!

 7. شیعه کوچولو : ضمنا" هر کسی نتوانست اوت 5, 2008 در 1:58 ب.ظ. #

  به اطلاع میرساند که برای باز کردن سایت فوق ( اسناد شراب خواری صحابه در بعد از اسلام و پس از پیامبر ) کافی است که آدرس زیر را به یک فایل ورد انتقال و سپس با کلیک بر روی آن . متن مزبور را مشاهده کنید !

  http://www.d-sunnah.org/forum/printthread.php?t=2312&pp=40

  بامید است که انشا’ الله و با این کار شریفانه شما . روح برادر ناجی کرد هم . شاداب و شنگول و منگول و حبه انگور بشود !!!

  ملالی نیست جز خوشبختی ایشان !!!

 8. امید اوت 5, 2008 در 4:59 ب.ظ. #

  جناب آقای شیعه کوچولو کدام اصل دینی و مذهبی(شیعه) به تو اجازه میدهد که نظرات خود را آلوده ی به فحاشی نمایی آیا با این کار امیدی به قبول نظراتت از جانب مخالفینت داری؟ ابن تیمیه که به درست یکی از مخالفین شدید شیعه بوده است در کتاب مشهورش منهاج السنه از ائمه به نیکی نام میبرد. البته من مطمئنم که آن بزرگواران هیچوقت مثل امثال شما فکر نمی کرده اند. برادرجان معلوم نیست که فردایی در این دنیا برای من و تو و دیگران وجود داشته باشد قیامتت را خراب نکن. شما که خود را آدم اهل مطالعه ای میدانی سری به کتابخانه ی همین ناجی کرد بزن و کتابهای اختلافی آن را مروری بینداز مطمئناَ ضرر نمی کنی

 9. اهل سنت اوت 5, 2008 در 7:20 ب.ظ. #

  با سلام خدمت شما برادر عزیز و گرامی کاک عمار گیان
  کا ر شما بسیار عالی و دارای اجر بسیارمیباشد.
  از شما خواهش مندم که به یاوه گویی های این جاهلان توجه نکرده زیرا کسی که اصول دینش درست نباشد اصلا از جمله مسلمانان نیست و دیگر نیازی به بحث کردن ندارد.
  ما فقط میتوانیم ازخداوند بخواهیم که آنها را به راه راست هدایت کند(انشا الله)
  در ظمن مجددا خسته نباشی و در تمام مراحل زندگیت موفق باشید.
  اخلاق اسلامی فراموش نشود.
  در پناه حق

 10. شیعه کوچولو : به اهل سنت !!! اوت 6, 2008 در 9:29 ق.ظ. #

  خیلی ببخشید که نمی دانستم اصول دین تو . عمر دائم الخمر شراب خواره و آن هم در هنگام مرگ خویش است !!!

  سند آن : صحيح البخاري – المناقب – قصه البيعه – رقم الحديث : 3424

  ازین که لطف نموده و ما را با اصول دین خود . آشنا نمودید . کمال تشکر و سپاس و امتنان را دارم !

  قطعا» و یقینا» و صد در صد . مرا به اصول دین خود که همانا تنگ شراب و کارخانه خمر و می حرام است کافر و بی اعتقاد بدانید !!!

  باعث افتخار اینجانب خواهد بود که به رجس من عمل الشیطانی که تو به آن معتقدی . بشاشم !!!

  فقط چیزی را که نمی دانم اینست که لطف نموده و بفرمائید که شما . نماینده کدام شرکت فروش قاچاقی . مسکر و ویسکی در این سرزمین میباشید !!!

 11. شیعه کوچولو : به امید مودب زاده اوت 6, 2008 در 9:42 ق.ظ. #

  با عرض پوزش از این که نمی دانستم شما با شراب و شراب خوارگان . نسبت و قوم خویشی نزدیک دارید !

  مطمئن باشید که اگر میدانستم که این رابطه خویشاوندی مابین شما و آن گرانمایگان حضرت شیطان (( رجس من عمل الشیطان )) . وجود دارد . ممکن بود که در نحوه سخن گفتن . تغییرات دیگری حاصل شود !

  نصیحتی هم حسب برادری برای شما دارم .

  چرا انسان باید از کسانی پیروی کند که نمایندگان شیطان و خریداران محصولات کارخانه های شراب و ویسکی اند ؟
  تا این چنین در منگنه نتوانستن دفاع از آنان برآید و الته باید بگویم که مطلب بدتر از موضوع اول اینست کهبه حدی از راه خدا دور شود اگر کسی به این بندگان شراب و و می . چیزی گفت ( مثل من ) . به او بتوپند و از او بازخواست نمایند !!!

  فرض کنیم که امروز همان قیامت وعده داده شده است و خداوند از شما بپرسد که به چه دلیل . پیروی از عمری کردی که طبق حدیث 3424 بخاری . تا آخرین لحظه مرگ از شراب خواری دست برنداشته است و چرا جرئتت را چنان زیاد نمودی که علاوه بر حمایت از شراب پرستان به امثال این بنده ضعیف ما یعنی ( شیعه کوچولو ) به خاطر آشکار کردن روش آنان . اهانت هم نمودی !!!

  آن وقت چه جوابی خواهی داشت ؟!
  همان جواب فطری تو برای خودت . برای من کافیست !!!

  متشکرم !

 12. شیعه کوچولو : خوشبختانه اوت 6, 2008 در 9:59 ق.ظ. #

  به عرض برادر امید می رساند که خوشبختانه یا بدبختانه به کتاب خواندن معتاد و از هنگامی که خواندن قرآن در 6 سالگی را یاد گرفتم . به مدت کمتر از نیم قرن است که به این هیولای خطرناک برای برخی از بیسوادان . مشغولم .

  خدا را شکر می کنم که این توانایی را به من داده است که تقریبا» از مسائل و مطالب و ……… برخی از پیروان فرق و گروه . از خود آنان آشناتر باشم و البته از خدا خواسته ام که این ناچیز را جز در راه دوستی خاندان حق که همانا محمد و آل او صلوات الله علیهم اجمعین باشند . به راه دیگر . توفیق ندهد !

  اگر منظور شما اینست فبها و گرنه من را از پیروی کردن از دسته شراب خوارانی که تا دم مرگ خویش . پیوندی ابدی با آن بسته بودند معاف دارید که آنان را شایسته حکومت بر خودشان هم نمی دانم چه رسد به دیگران !!!
  شراب خواری عمر در هنگام مرگ خویش :: صحيح البخاري – المناقب – قصه البيعه – رقم الحديث : 3424

  امید است که با تمسک به حبل الله المتین و صراطه المتسقیم که جز رسول خدا و اهل بیتش نیستند . به ملاقات حضرت حق برویم .
  و اما من آقای ناجی کرد را شخص با اطلاعی در مسائل نمی دانم که به ایشان مراجعه کنم . یقین بدانید که اگر اینگونه بود . حتما» این کار را میکردم و زیرا این روشی است هر شیعه ای از آل محمد علیهم السلام . فراگرفته است !

 13. امید اوت 7, 2008 در 7:07 ب.ظ. #

  جناب آقای شیعه کوچولو چند مطلب را میخواهم خدمت شما عرض کنم 1- وقتی گفتید از 6 سالگی مشغول مطالعه هستید و از آن زمان تا کنون حدود نیم قرن میگذرد راستش رو بخواهید مقداری جا خوردم(باید حدود پنجاه و چند سال سن داشته باشید) چون با مطالبی که در این چند روز از شما دیدم با توجه به انتخاب کلمات و شیوه ی ابراز نظراتتان فکر میکردم که حدود 25-20 سال داشته باشید.
  2- انتخاب نام «شیعه کوچولو» اصلاً برازنده ی سن و سال و پیشینه ی 50 سال مطالعات مستمرشما نمی باشد اگر قصد تواضع دارید بهتر است از عبارت » کوچک شیعه ها » استفاده کنید. اصولاً در این مملکت که ابراز نظراتی از نوع نظرات شما و حتی بدتر از آنهم بدون هیچگونه محدودیتی صورت میگیرد چرا ازاسم واقعی خودتان استفاده نمیکنید. اگر موافق بودید من از مطلب آینده نام خانوادگی خود را نیز خواهم نوشت.
  3- راجع به مسئله ی شراب خواری حضرت عمر که شما اصرار زیادی به اثبات آن بر اساس صحیح بخاری دارید من چندین چاپ مختلف (قدیم و جدید) را بررسی کردم به هیچ وجه این روایت یا حتی چیزی شبیه به آن را در هیچ کدام از آنها ندیدم. جدا از اختلاف مذهبی کمی عاقلانه در این مورد بیندیشید آیا امکان حتی یک درصد دارد که اهل سنت در مورد یکی از محبوبترین و یکی از بهترین شخصیتهای مورد نظر خویش چنین چیزی نوشته باشد و در طول این 14 قرن تنها شما موفق به کشف آن شده باشید. من مطمئنم که همچنین چیزی ساخته ی طیفی از شیعیانی می باشد که جهت رسیدن به اهداف خویش از هیچ چیزی رویگردان نیستند.
  4- کسی مخالف اظهار نظر شما در سایتها و وبلاگهای اهل سنت نیست حتی اگر مسئله ی شرابخواری یکی از عزیزترین افراد آنها را مطرح کنید. اما شما که خود را پیرو و شیعه ی علی و حسین و فرزندان آن بزرگوار میدانید با کدام مجوزی در برخورد با مخالفانتان از کلمه هایی که حتی شرم میکنم آنها را تکرار کنم استفاده میکنید.

 14. امید به شیعه کوچولو (ادامه) اوت 7, 2008 در 7:11 ب.ظ. #

  5- – شما که بحمدالله اهل مطالعه اید و در برخورد با مخالفانتان از آثار خود آنها استفاده میکنید هیچ میدانید که شان نزول آیه ی …لا تقربوا اصلوه و انتم سکاری…(نساء 43) در مورد چه کسی است. و یا حدیث» فاطمه پاره ی تن من است هرکه او را بیازارد من را آزرده است» خطاب به چه کسی گفته شده است. ویا پیشینه ی جریان غدیر بر اساس چه رویدادی بوده است ( هر چند که خدا از اعماق قلبم آگاه است که این صحابی بزرگوار را به اندازه ی حضرت عمر دوست میدارم و خود را خیلی بیشتر از تو پیرو واقعی او میدانم )
  6- برادر من شما با این کینه ای که در دل دارید بیشتر به خود ضربه میزنید. آیا دوست دارید که از امروز هر روز 2 روایت از کتابهای بحارالانوار و اصول کافی را که از معتبرترین کتابها نزدتان میباشد بنویسم تا دیگر به شیعه بودنت افتخار نکنی؟

 15. امید به شیعه کوچولو (ادامه) اوت 7, 2008 در 7:12 ب.ظ. #

  7- منظور من از توصیه مطالعه ی کتابخانه ی ناجی کرد به شما آثار خود ایشان نبود (هرچند که از نظر من ایشان انسان شایسته ای هستند) بلکه آثاری است که ایشان زحمت کشیده و جهت دانلود در وبلاگ خویش قرار داده اند. بنده تعدادی از شدید ترین کتابهای شیعه از جمله «اسرار آل محمد» «شبهای پیشاور» «کتابهای تیجانی» کتاب آیت الله جویباری(اسمش یادم رفته)» و تعداد خیلی زیادی مقالات مختلف در این زمینه را از شیعه خوانده ام. از شما هم انتظار دارم به عنوان کسی که نیم قرن است مطالعه دینی دارید و خود را انسان حق جویی میدانید کتابهای زیر را مطالعه کنید.
  1- دفاع از آل و اصحاب پیامبر- نوشته ابراهیم الرحیلی
  2- چرا سنی شدم-مرتضی رادمهر
  3- سئوالاتی که باعث هدایت جوانان شیعه شد- سلیمان الخراشی
  4- آیه ی تطهیر و ارتباط آن با عصمت ائمه – عبدالهادی حسینی
  5- خلفای راشدین از خلافت تا شهادت- صلاح خالدی
  6- عیانات – ابراهیم توحیدی
  7- تکامل فکر سیاسی شیعه از شوری تا ولایت فقیه – احمد کاتب
  8- خلافت و امامت – حیدرعلی قلمداران
  9- شیعه و تصحیح – موسی موسوی
  10- راهی دیگر برای کشف حقیقت- محمد باقر سجودی
  11- تضاد مفاتیح الجنان با قرآن – ابوالفضل ابن الرضا
  12- درسی از ولایت و حدیث ثقلین- » » » »
  13- ترجمه ی مختصر منهاج السنه – ابن تیمیه
  14- عرض اخبار اصول بر قرآن و عقول – برقعی
  جهت دانلود این کتابها و صدها کتاب و مقاله به زبان فارسی در زمینه ی اعتقادات اهل سنت میتوانید به
  1- کتبخانه ی وبلاگ ناجی کرد
  2- ahlesonnat.com
  3- ketabkhanehahlesonat.blogfa.com
  مراجعه نمایید.
  … ربنا اغفرلنا و لاخواننا الذین سبقونا بالایمان و لا تجعل فی قلوبنا غلاً للذین آمنوا ربنا انک رئوف رحیم (حشر 10 )

 16. شیعه کوچولو : امیدی به پیروان دائم الخمر اوت 9, 2008 در 10:58 ق.ظ. #

  به برادر امیدشعبده باز . عرض میکنم که :هیچ چشم بندی ای نیست . حیله گری هم وجود ندارد. شک و تلبیسی هم نمی کنم .

  این سایت مربوط به دولت سعودی است که صحاح اهل سنت بر روی آن قرار دارد و من قسمتی از حدیث شماره 3424 بخاری با مشخصات زیر را از آن اقتباس کرده ام.

  http://hadith.al-islam.com

  عمر يشرب النبيذ قبل موته :: ‏حدثنا ‏ ‏موسى بن إسماعيل ‏ ‏حدثنا ‏ ‏أبو عوانه ‏ ‏عن ‏ ‏حصين ‏ ‏عن ‏ ‏عمرو بن ميمون ‏ ‏قال رأيت ‏ ‏عمر بن الخطاب ‏ ‏……… فانطلقنا معه وكأن الناس لم تصبهم مصيبه قبل يومئذ فقائل يقول لا بأس وقائل يقول أخاف عليه فأتي بنبيذ فشربه فخرج من جوفه ::
  صحيح البخاري – المناقب – قصه البيعه – رقم الحديث : 3424

  اکنون کافی است که آن را باز کنید و ضمن پیدا کردن حدیث مذکور . مشاهده کنید که چه کسی دروغگو و چه کسی راستگوست !!!

  شیعه ای که با صحیح بخاری با امید سنی . احتجاج می کند و یا امید سنی ای که برای فریب اهل سنت و با دروغ گویی . مطلب بخاری را انکار میکند !!!

  ضمنا» خوبست بدانی که برای من یقینست که چون جناب تو . پیرو شراب خواران میباشی و نه خداوند جهان . اگر نعوذبالله . خود ایشان هم از آسمان نزول کرده و پایین بیاید . توی شراب پرست . سخن او را قبول نخواهی کرد چه برسد به سخن بخاری یا دیگرانی که شما کتاب او را صحیحترین کتب بعد از قرآن میخوانید و مینامید ومیدانید !!!

  مهم نیست . به قول شاعر . متاع کفر و دین بی مشتری نیست . گروهی این . گروهی آن پسندند و یا به قول این ضرب امثل که میگوید : خلایق هر چه لایق : بهشت رفتن که زورکی نیست !!!

 17. شیعه کوچولو : اوت 9, 2008 در 11:09 ق.ظ. #

  به برادر امید شراب پرست عرض میشود که منبع ویسکی خوری عمر در هنگام مرگش از بخاری را دیدید !!!
  اکنون سند می خوارگی ابوبکر – عمر – عثمان و ……….. صحابه را که زمان آن . به بعد از اسلام و بعد از تحریم خمر . بر میگردد را تقدیم جنابعالی میکنم تا چشمان شما به جمال مبارک زندگینامه جان فدائیان ویسکی و کنیاک و شراب و می . آشناتر شده و انشا’ الله با کوله بار درب و داغان تری در روز قیامت و در پیشگاه رب الارباب ظاهر شوید !!!

  صحابي يشرب الخمر!
  ذكر ابن حجر في كتابه فتح الباري ج10/30 قال: عقد أبو طلحه زيد بن سهل مجلس خمر في بيته ودعا عشره أشخاص من المسلمين، فشربوا وسكروا، حتى أن أبا بكر أنشد أشعارا في رثاء قتلى المشركين في بدر!!
  ذكرهم علماؤكم قالوا: إنهم كانوا: 1ـ أبابكر بن أبي قحافه 2ـ عمر بن الخطاب 3ـ أبو عبيده الجراح 4ـ أبي بن كعب 5ـ سهل بن بيضاء 6ـ أبو أيوب الأنصاري 7ـ أبا طلحه » صاحب البيت » 8ـ أبا دجانه سماك بن خرشه 9ـ أبا بكر بن شغوب 10 ـ أنس بن مالك، وكان عمره يومذاك 18 سنه فكان يدور في المجلس بأواني الخمر يسقيهم.
  وروى البيهقي في سننه ج8/29 عن أنس أنه قال: وكنت أصغرهم سنا وكنت الساقي في ذلك المجلس!
  البخاري في صحيحه، في تفسير الآيه الكريمه: ( وإنما يريد الشيطان أن يوقع بينكم العداوه والبغضاء في الخمر والميسر ويصدكم عن ذكر الله وعن الصلاه فهل أنتم منتهون).
  ومسلم في صحيحه كتاب الأطعمه والأشربه.
  والإمام أحمد بن حنبل في مسنده ج 3 / 181 و 227.
  وابن كثير في تفسيره ج2 / 93 و 94.
  وجلال الدين السيوطي في تفسيره الدر المنثور ج2/321.
  والطبري في تفسيره ج7/24 ـ وابن حجر العسقلاني في الاصابه ج4/22 ـ وفي فتح الباري ج10/84.
  والبيهقي في سننه 286 و 290.

 18. شیعه کوچولو : و نتیجه سوم !!! اوت 9, 2008 در 11:16 ق.ظ. #

  ای برادر امید

  اگر کسی پس از پیامبر . هنوز از عادات جاهلی خود توبه نکرد و تا دم مرگش . وفادار به شراب خواری بود . قطعا» و یقینا» زندگینامه پیش از اسلامش نیز . همان بوده و قاعدتا» شراب خوار بوده است !!!

  اکنون . پیروی تو از یک الکلی دائم الخمر . چه افتخاری دارد که سعی میکنی با حیله و فریب ونیرنگ و دغل بازی . دیگران را هم به این راه نکبت بار بکشانی و آنان را بدبخت و خسرالدنیا و الاخره کنی ؟!!!

  والله که تن ضعیف ما . طاقت آتش جهنمی را که تو برای خود افروخته ای و میخواهی ما را هم به آن بیندازی . ندارد !!!

 19. شیعه کوچولو : یکی از دلایل برادر امید !! اوت 9, 2008 در 11:29 ق.ظ. #

  از آنجایی که خداوند جهان دروغگویان را رسوا میکند و به جهت شاد و شنگول شدن جنابعالی عرض میشود که اگر تاریخ معاصر ( حداقل دویست ساله را بدانی ) و سپس کتاب به قول تو هدایتگر ( شیعه و تصحیح – موسی موسوی را که به نظر من نویسنده آن کسی جز مزدوران وهابی و آن هم از نوع نادانش نیستند را بخوانی ) . می بینی علاوه بر خطاهای بیشماری که به علت جهل نسبت به شیعه داشته اند . خظای بزرگتری هم که اصلا» قابل اغماض نیست آورده اند . نویسنده موهوم . ادعا کرده است که سید دلدار علی هندی ( یکی از علمای شیعه در هند ) را هم ملاقات کرده است !!!

  به اطلاعتان میرسانم که آن عالم شیعه در حدود نزدیک به 200 سال قبل فوت نموده اند و حال آن که این نویسنده نوبر وهابی میگوید که عمرش کمتر از 100 سال است !!!
  شاید ایشان روح ایشان را ملاقات کرده است و ما نمی دانیم !!!

  و ازین قبیل خطاها . الی ماشا’ الله در این کتاب به وفور است !

  اخر ای برادر بیسواد . تو چرا میخواهی که قلب ضعیف ما را با این اباطیل . دچار شوک کرده و به یکسره از کار بیندازی ؟!

  یعنی حق خواهی ما . اینقدر به تو گران آمده که قصد داری مخالفینت را به این روش از سر راه برداری ؟!

 20. شیعه کوچولو : آیا ابن تیمیه همانی نیست ک اوت 9, 2008 در 11:36 ق.ظ. #

  برادر امید

  دلیل آوردن تو برای مخالفینت هم از آن کارهای نوبرانه است !

  من برای تو دلیل از بخاری که تو به آن معتقدی آوردم . تو در جواب من . کتاب ابن تیمیه را حجت خود کرده ای !!!

  اگر منظورت از ابن تیمیه همانی نیست که در زمان خودش . علمای اهل سنت از فرق مختلف ( حنفی – شافعی – ………….. ) او را تکفیر کردند و مدتها در زندان حکومتهای سنی زمانش بود ؟!

  از بی دینی تو همی بس . که یکی مثل ابن تیمیه کافر ( به قول علمای سنی ) را حجت و برهان و دلیل خود می آوری و میخواهی این ناکس را یک شیعه . به قضاوت در امر دین خود بپذیرد !!!

  خریت و جهل و نادانی و حماقت و بی شعوری امثال تو . تا کی پایان می پذیرد ؟!

  تا کی !!!

 21. امید به شیعه خیلی کوچولو اوت 9, 2008 در 11:41 ق.ظ. #

  آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند

  شیعه کوچولو جان بهترین جواب من برای تو » خاموشی » است

 22. شیعه کوچولو : سایت عقائد اوت 9, 2008 در 11:53 ق.ظ. #

  برادر امید

  پس از شیعه شدن دکتر سید محمد تیجانی و معروف شدن ایشان در بین اهل سنت و شیعه شدن میلیونها نفر از اهل سنت به وسیله این مرد و همچنین مخالفت شدید ایشان با وهابیت و تفکیک نمودن وهابیت از اهل سنت . زیرا همه میدانند که این گروه خبیث . به توسط لورنس یهودی پایه گذاری شده است . دولت مزدور عربستان و علمای وهابی . چون همه راهها و دروغها بر علیه شیعه را رفته و آزموده بودند . به فکر جدیدی افتادند که همانا . اعلام سنی شدن برخی از شیعه به اهل سنت است .

  ولی به جهت عجله ای که در این کار داشتند . منتظر سنی شدن آن دسته از شیعه دلبخواه خود نیفتاده و از سر ناچاری . کتب و مقالاتی را با اسم شیعه و بر علیه او به بازار فرستادند .

  یکی ازین کتابهای وهابی نوشته و با عنوان موسی موسوی است که چون اهل باطل . همیشه می بایست در پیش اهل حق خوارشوند . با اشتباهات فاحشی همراه است که از جمله آن . ملاقات نویسنده کمتر از 100 ساله این کتاب با یکی از علمای 200 سال پیش شیعه است.

  اکنون به جهت آشنایی شما با این اباطیل . خوب است که به سایت http://www.aqaed.com . که حاوی حدود 500 کتاب راجع به شیعه است که یکی از آنها هم . در جواب به این نویسنده موهوم است مراجعه کنید و بعد ازین سعی کنید که دیگر امیدی زیادی به شیرینکاری و ترهات وهابیها نداشته باشید !!!

  چون استناد به منابع آنان . شما را مانند خر در گل فرو می برد !!!

  البته اگر وهابی نیستید و در غیر این صورت . سر و کار شما با اربابتان لورنس باد و عاقبت ما هم با خدای جهانیان !!!

 23. شیعه کوچولو : غضب و لعنت فاطمه بر ستمگرا اوت 9, 2008 در 12:00 ب.ظ. #

  ساناد غضب حضرت فاطمه و لعنت او بر ابوبکر و عمر در منابع اهل سنت :

  أخرج البخاری فی كتاب الخمس «فغضبت فاطمه بنت رسول اللّه فهجرت أبا بكر فلم تزل مهاجرته حتى توفیت » ( صحیح البخاری:4/42، دار الفكر، بیروت. ) ++ وأخرج فی كتاب الفرائض وقال: فهجرته فاطمه فلم تكلمه حتى ماتت (صحیح البخاری:8/30، دار الفكر، بیروت. ) ++ وذكر فی كتاب المغازی فی باب غزوه خیبر قوله: فوجدت فاطمه على أبی بكر فهجرته فلم تكلمه حتى توفیت ( صحیح البخاری:5/82، دار الفكر، بیروت )

  خرجت فاطمه من دنيا و هي غاضبه عليهما ( هما = ابی بکر + عمر) :: 1- صحيح البخاري – ج 7 / ص 47، ++ 2- صحيح البخاري ، ج 9 / ص 185 ++ 3- فضائل الخمسه من الصحاح السته ، ج 3 / ص 190 ++ 4- الامامه و السياسه ، ص 14

  و همه میدانند که پیامبر فرموده است که لعنت خدا بر کسی که فاطمه را به غضب آورد و او را بیازارد !!!

  به تبعیت از آن رسول رب العالمین . ما هم که پیروان اوئیم می گوئیم که خداوندا بر آن دو که ایشان را به غضب آورده و باعث آزارش شدند . لعنتی ابدی باد !!!

 24. امید به شیعه کوچولو اوت 9, 2008 در 6:01 ب.ظ. #

  بنده ی خدا (البته امیدوارم) :
  شما به حدی دچار تعصبید که متاسفانه نیروی تعقل تان به شدت ضعیف شده است. من خیلی صادقانه (خدا علیم است) به شما گفتم که چندین صحیح بخاری قدیم و جدید را گشتم اثری از ادعای شما ندیدم اما شما بر طبل تعصب خود بیشتر کوبیده و سایر خلفای را نیز متهم میکنید . آدرسی که شما معرفی میکنید را هم دو بار مشاهده کردم خود بهتر میدانی که ایجاد یک سایت و گذاشتن مطالبی این چنینی در آن و قرار دادن اسم عربستان سعودی بر سر آن کار بسیار ساده ای است که یک نوجوان دبیرستانی براحتی قادر به انجام آن میباشد ( نمونه این قبیل اعمال را از شیعیان متعصب بسیار دیده ایم ) شما که ادعای نیم قرن مطالعه را با خوت یدک میکشی چرا به کتابخانه های شهر خودت سری نمیزنی و صحیح بخاری موجود در آنها را مطالعه نمیکنی.
  آقای شیعه کوچولو من شما را شایسته ی یک گفتگوی نمی دانم و دیگر به مطالب شما پاسخ نمیدهم فقط از شما میخواهم به این دعای من جواب آمین بدهید:
  خدایا ای خداوند آگاه و با خبر از درون و نیات تمام انسانها بین من (امید) و آقایی که خود را در این وبلاگ شیعه کوچولو مینامد هرکدام را که اهل دروغ گفتن و فریب دیگران است و نیتی به جز رضای تو دارد در همین دنیا خوار و روسیاه بگردان . آمین

 25. شیعه کوچولو : به برادر امید چشم ضعیف اوت 10, 2008 در 10:29 ق.ظ. #

  به جهت روشنایی دیدگان شما درخصوص سند شراب خواری عمر در هنگام مرگ . خوب است لطف نموده و آدرس ای میل خود را مبذول نمائید تا کل حدیث مربوطه را برایتان بفرستم !!!

  این را هم بدانید که انکار این مطلب و بافتن اباطیل و ترهات و نیرنگ و قس علیهذا علیهذا هم . دردی از مثل شمایی که پیرو خلیفه الکلی است . دوا نمی کند !!!

  ضمنا» اگر وارد این سایت که متعلق به وزارة الشؤون الإسلامية والأوقاف والدعوة والإرشاد دولت عربستان هم هست بشوید .

  به جهت راحتی پیداکردن این حدیث . اگر بر روی بخش الشروح ::
  فتح الباری بشرح صحیح البخاری :: کلیک کنید و پس از بازشدن صفحه . در قسمت بالای صفحه و در روبروی عرض الحدیث شماره 3424 را تایپ کنید . پس از کلیک بر روی آن . خود حدیث مربوطه به اضافه شرح آن را مشاهده خواهید کرد .
  البته منظورم ازین کار . فقط متن حدیث است و نه شرح آن !!!

  هنگامی که سند شراب خواری عمر در این قسمت را دیدید . لطف نمائید و دیگر سعی کنید که تا آخر عمر خود . کسی را به تبعیت و پیروی از او دعوت ننمائید !!!
  مطلب دیگری که فرموده اید اینست که دیگر جواب من را نخواهید داد !!!

  همین که گفته اید که دیگر جوابی به شما نمی دهم ( و حال آن که سوال من فقط از منابع خودتان بود و بس ) . به این معناست که منطق و برهانی ندارید !
  اکنون بفرمائید که چگونه میخواهید پاسخی به رب العالمین در آن دنیا . هنگامی که بپرسد که چرا در این دنیا . از یک دائم الخمر پیروی کردید میدهید ؟!
  مگر نمی دانید که طبق حدیث شریف نبوی . هر فردی در آن جهان با رفیق و خلیل عقیدتی خود محشور خواهدشد ؟؟!!!

  از مثل شمایی که ما را به خواندن کتب ضد شیعه ای که سراسر دروغ و نیرنگ است و اکثر مطالب آن چیزی نیست که نو باشد و بلکه همان افترائات قدیمی است که هزاران بار . توسط علما و دانشمندان شیعه به آن پاسخ داده شده است . دعوت میکنید و با این حال از پاسخ به یک سوال من از کتاب بخاری ( شراب خواری عمر در هنگام مرگ خویش :: حدیث 3424 ) . چنان به هول و هراس می افتید . خنده ام میگیرد . که البته می بایست به حال شما بیچارگان و بندگان ویسکی گریست !!!

  السلام علی عبادالله الصالحین !!!

 26. محمد صديق حسني اوت 11, 2008 در 4:40 ق.ظ. #

  سلام
  كتابها را دانلود كردم ولي با وجود داشتن نرم افزار WinRAR و باز شدن برنامه هنوز
  نتوانستم به متون ان دست رسي پيدا كنم من هم نرم افزار Word 2003را دارم و هم
  Acrobat 8 ولي هنوز متن برايم خوانا نيست فكر ميكنم فرمت ان متفاوت است لطفا
  بگوييد علت چيست و با چه برنامه اي ميتوانم متن را باز خواني كنم .
  در ضمن لطف كنيد مطالب توهين اميز بعضي افراد حذف نماييد .
  متشكرم.

 27. بنده ای از بندگان خدا سپتامبر 6, 2008 در 2:01 ب.ظ. #

  سلام-من یکی از کتابها را دانلود کردم اما باز نمیشود.اگه ممکنه راهنمایی کنید که چگونه باید اجرا شود.البته بعد از اینکه از حالت فشرده درآمد. متشکرم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: